Szanowni Państwo,

Studenci I roku kierunku lekarskiego

Zajęcia z przedmiotu Zintegrowane Nauczanie Problemowe (ZNP) prowadzone są przez Katedrę Rehabilitacji i Ortopedii oraz Katedrę Neurochirurgii, zgodnie z planem i harmonogramem zajęć.

Ćwiczenia odbywające się  w Klinice Rehabilitacji Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie (WSSD) ul. Żołnierska 18A.

Klinika Rehabilitacji zlokalizowana jest na I piętrze w Budynku D1 (wejście od ul. Dworcowej). W holu Budynku D1 znajduje się szatnia, w której po zostawieniu legitymacji/innego dowodu otrzymają Państwo kluczyk do szafki w szatni. Korzystając z szatni proszę o zachowanie spokoju oraz porządku. Z szatni tych korzystają także pracownicy Szpitala.

Studenci zobowiązani są do pozostawienia odzieży wierzchniej w szatni. Podczas ćwiczeń bezwzględnie powinni przebywać w zmiennym, profesjonalnym obuwiu medycznym, w czystym, białym, zapiętym i niepogniecionym fartuchu lekarskim oraz powinni posiadać identyfikator.

Przypominamy także, iż zgodnie z regulaminem zajęć (umieszczony w zakładce Regulamin) wszystkie nieobecności muszą być usprawiedliwione (np. zwolnienie lekarskie, zwolnienie od opiekuna roku). Usprawiedliwienie nieobecności na zajęciach dydaktycznych należy dostarczyć w terminie 7 dni roboczych od ustania przyczyny nieobecności do osoby prowadzącej zajęcia dydaktyczne. Studenci zobowiązani są także do dostarczenia kserokopii/skanu usprawiedliwienia do sekretariatu Katedry (e-mail: rehab@uwm.edu.pl)  Po upływie tego czasu usprawiedliwienia nie będą respektowane.