Wykład otwarty Pana Prof. Eckarta Haneke z Wydziału Dermatologii w Szpitalu Uniwersyteckim w Bernie

Szanowni Państwo.    

Uprzejmie informujemy, że w dniu 01.03.2023 roku rozpoczynamy cykl wykładów otwartych Pana Prof. Eckarta Haneke z Wydziału Dermatologii w Szpitalu Uniwersyteckim w Bernie.

Wykłady są zorganizowane w ramach projektu Uniwersytet Wielkich Możliwości – program podniesienia jakości zarządzania procesem kształcenia i jakości nauczania POWR.03.05.00-00-Z201/18 Moduł 1. Włączenie wykładowców z zagranicy w prowadzenie wykładów otwartych na Wydziale Lekarskim.

Wykłady odbędą się na platformie Google Meet w następujących terminach:

Wykład 1:

01.03.2023 w godzinach 15.00 – 18.00 „Nail surgery”
Link do spotkania w Google Meet: https://meet.google.com/rza-igpf-phd


Wykład 2:

08.03.2023 w godzinach 15.00 – 18.00 “Dermatologic surgery”
Link do spotkania w Google Meet
: https://meet.google.com/vrx-yroz-azu


Wykład 3:

22.03.2023 w godzinach 15.00 – 18.00 “Dermatologic surgery of the penis”
Link do spotkania w Google Meet:
 https://meet.google.com/ccy-cfjv-qmu

 

Pror. Eckart Haneke jest profesorem na Wydziale Dermatologii w Szpitalu Uniwersyteckim w Bernie w Szwajcarii, dermatologiem w Klinice Dermatologicznej we Freiburgu w Niemczech, starszym konsultantem do spraw dermatologii w Centrum Dermatologii Epidermis w Instytucie CUF w Porto w Portugalii, Konsultantem na Wydziale Dermatologii na Uniwersytecie Gandawskim w Belgii. Główne zainteresowania badawcze prof. Haneke to choroby paznokci, dermatopatologia, chirurgia dermatologiczna, choroby błony śluzowej jamy ustnej i dermatologia estetyczna.

Prof. Eckart Haneke jest autorem ponad 300 artykułów w czasopismach, 160 rozdziałów w książkach, jednej książki oraz współredaktorem pięciu książek z dziedziny dermatologii. Wygłosił ponad 1200 wykładów na zjazdach krajowych i międzynarodowych. Jest także członkiem kolegium redakcyjnego kilku czasopism i recenzentem rękopisów dla następujących czasopism: Archives of Dermatology, British Journal of Dermatology, European Journal of Dermatology, Der Hautarzt, Journal of American Academy of Dermatology, Journal of European Academy of Dermatology and Venereology oraz Dziennika Niemieckiego Towarzystwa Dermatologicznego.

 

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w wykładzie prosimy o kontakt mailowy z:

Justyna Bieńkowska mail: justyna.bienkowska@uwm.edu.pl
Aneta Kempa mail: aneta.kempa@uwm.edu.pl

 


 

Projekt pn. „Uniwersytet Wielkich Możliwości – program podniesienia jakości zarządzania procesem kształcenia i jakości nauczania”, nr POWR. 03.05.00-00-Z201/18 współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego