KONKURS NA STANOWISKO PRACOWNIKA INŻYNIERYJNO-TECHNICZNEGO W KATEDRZE NEUROCHIRURGII, PRACOWNI MEDYCYNY REGENERACYJNEJ WYDZIAŁU LEKARSKIEGO UWM W OLSZTYNIE

KONKURS NA STANOWISKO PRACOWNIKA INŻYNIERYJNO-TECHNICZNEGO W KATEDRZE NEUROCHIRURGII, PRACOWNI MEDYCYNY REGENERACYJNEJ WYDZIAŁU LEKARSKIEGO UWM
W OLSZTYNIE

 w ramach projektu finansowanego przez Agencję Badań Medycznych pn. „Innowacyjne zastosowanie komórek macierzystych oraz biokompatybilnych polielektrolitowych nanocząstek uwalniających neurotrofiny w leczeniu adjuwantowym chorób neurodegeneracyjnych”

Forma zatrudnienia: umowa cywilnoprawna na okres 44 miesięcy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane wykształcenie biologiczne lub biotechnologiczne
    lub pokrewne;
  • znajomość technik badawczych stosowanych w biologii molekularnej oraz technik hodowli komórkowych;
  • umiejętność posługiwania się sprzętem laboratoryjnym oraz pracą z odczynnikami chemicznymi;
  • bardzo dobra znajomością pakietu MS Office;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • umiejętność współdziałania i pracy w zespole;
  • umiejętność działania pod wpływem stresu i presją czasu,
  • umiejętność logicznego myślenia;
  • umiejętność myślenia analitycznego i planistycznego.

Zadania:

udział w realizacji zadania dotyczącego prototypowania wyrobu medycznego terapii zaawansowanej w postaci terapii komórkowo-neurotrofinowej oraz jego zastosowania klinicznego:

  • przygotowanie zabiegów neurochirurgicznych podania dokanałowego wyrobu medycznego terapii zaawansowanej w modelu zwierzęcym;
  • badania immunohistochemiczne skrawków tkanki nerwowej;
  • przygotowanie wyrobu medycznego terapii zaawansowanej do zastosowania klinicznego;
  • analiza poziomu cytokin w płynie mózgowo-rdzeniowym i osoczu pacjentów;
  • oznaczenia w PMR i surowicy dynamiki poziomu reaktywnych form tlenu, stężenia antyoksydantów o niskiej masie molekularnej oraz aktywności enzymów antyoksydacyjnych.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • CV i list motywacyjny;
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe;
  • kopie certyfikatów/ zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach;
  • kwestionariusz osobowy (obowiązujący w UWM, dostępny na stronie:
  • Oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
    w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE. L nr 119,str. 1)”.

Miejsce i termin składania dokumentów:

Dokumenty należy składać w wersji elektronicznej na adres e-mail: katarzyna.jezierska@uwm.edu.pl
Termin składania dokumentów upływa z dniem 22.03.2021 r.

Inne informacje:

  • oferty, które nie spełniają wymogów formalnych, niekompletne oraz złożone po terminie nie będą rozpatrywane;
  • złożone dokumenty nie będą zwracane;
  • zakwalifikowani kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie i miejscu rozmowy kwalifikacyjnej;
  • uczelnia zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata;
  • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo do unieważnienia konkursu bez podania przyczyny.

O terminie rozmowy kwalifikacyjnej wybrani kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie.