Zajęcia w okresie od 2 do 15 stycznia 2023 roku

Szanowni Państwo,

w odniesieniu do Komunikatu Rektora Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie z dnia 17 listopada 2022 roku w sprawie realizacji zajęć dydaktycznych w okresie od 2 do 15 stycznia 2023 roku uprzejmie informujemy, że zajęcia na kierunku lekarskim realizowane na terenie Szpitali, przychodni oraz w CSM  odbywają się normalnie w trybie stacjonarnym.

W trybie stacjonarnym  odbywać się będą także wszystkie zajęcia realizowane w salach Katedr mieszczących się na terenie Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego, tj.: Katedra Anatomii, Histologii i Embriologii Człowieka, Fizjologii i Patofizjologii Człowieka, Farmakologii i Toksykologii.

W okresie od 2 do 15 stycznia 2023 roku w trybie zdalnym prowadzone będą tylko te zajęcia (wykłady, seminaria, ćwiczenia), które zaplanowane zostały w salach lub aulach mieszczących się na terenie Kortowa oraz w Studium Języków Obcych.