Wybieramy Belfra UWM 2022 roku

Wybieramy Belfra UWM 2022 roku

Trwa głosowanie w finałowym etapie plebiscytu Belfer UWM 2022. Szansę na tytuł najpopularniejszego wykładowcy Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie ma 16 przedstawicieli każdego z wydziałów uczelni. Zwycięzcę poznamy 25 stycznia podczas gali w kortowskim Centrum Konferencyjnym.

Plebiscyt Belfer UWM organizowany jest na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie od 18 lat - z inicjatywy Radia UWM FM. Od 2008 roku konkurs koordynuje Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego UWM w Olsztynie. "Pragniemy docenić trud nauczycieli, którzy wkładają ogromny wysiłek w kształcenie młodych ludzi. Jesteśmy przekonani, że tytuł najlepszego nauczyciela akademickiego nadany przez studentów, jest dla prowadzących niezwykle ważnym wyróżnieniem. Mamy nadzieję, że Plebiscyt oraz wieńcząca cały konkurs Gala Belfra UWM 2022 umocnią ich w przekonaniu, że są świetnymi dydaktykami" - piszą organizatorzy.

 

Dr Damian Tański - finalista plebiscytu Belfer UWM 2022

Dr Damian Tański jest jednym z młodszych wykładowców, którzy znaleźli się w finale plebiscytu Belfer UWM 2022. Na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie pracuje od czterech lat. "Czuję się lubiany przez studentów. Chętnie z nimi rozmawiam" - podkreślał na antenie Radia UWM FM.

 

Posłuchaj całego wywiadu z dr Damianem Tańskim!!

 

Głosuj na kandydata Wydziału Lekarskiego!!!!

codziennie możesz oddać 1 głos

 od 11 do 18 stycznia

 

Każdy twój głos ma znaczenie!! LICZYMY NA WAS :)

 

Obejrzyj film promujący Naszego Kandydata