Ubezpieczenie NNW i OC

Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego UWM wspólnie z ISIC Polska przygotowała unikalną ofertę ubezpieczenia NNW w Europie i OC podczas praktyk, zajęć, staży wraz z Międzynarodową Legitymacją Studencką ISIC w wersji wirtualnej.

 

Kup kartę ISIC z ubezpieczeniem NNW i OC (2023/2024)

  • ubezpieczenie w zakresie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) w Europie, suma do 20 000 zł
  • ubezpieczenie w zakresie OC podczas praktyk, zajęć organizowanych przez UWM: 10 000 zł
  • wirtualna legitymacja studencka ISIC
  • dostęp do kilkuset zniżek i ofert przygotowanych specjalnie dla studentów

Jak nabyć kartę ISIC z ubezpieczeniem NNW i OC?

Numer polisy: COR425430 – ochrona udzielana jest 24h na dobę na terenie Europy

Ubezpieczyciel: Wiener Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., 02-675 Warszawa, ul. Wołoska 22 A

Data ważności karty ISIC i ubezpieczenia: od następnego dnia po opłaceniu ubezpieczenia (nie szybciej niż od 1 października 2023) do 30.09.2024

Ubezpieczenie w zakresie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) w Europie, suma ubezpieczenia do 20 000 zł – koszt ubezpieczenia 70 zł

Ubezpieczenie w zakresie OC podczas praktyk, zajęć organizowanych przez UWM: 10 000 zł 

  • Warunki umowy ubezpieczenia grupowego następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) (strona 1-14)
  • Warunki umowy ubezpieczenia dodatkowego OC w życiu prywatnym (strona 15-17)
  • Warunki umowy ubezpieczenia dodatkowego OC podczas praktyk zawodowych (strona 18-20)

 

Czy jest karta ISIC?

ISIC (International Student Identity Card) jest jedynym dokumentem potwierdzającym status studenta na całym świecie. Dzięki niej uzyskujesz dostęp do kilkudziesięciu tysięcy zniżek w Polsce i zagranicą. Jeśli chcesz może być także kartą zawierającą ubezpieczenie.

 

ZAPEWNIA ZNIŻKI!

Z ISIC otrzymujesz rabaty w kilkudziesięciu tysiącach miejsc na całym świecie. Ponad 200 punktów honoruje ISIC w Polsce, udzielając jej posiadaczom rabatów do 50%. Dzięki ISIC oszczędzasz na transporcie, płacąc za miejsce w hotelu, w restauracjach, pubach, ośrodkach kultury, a także sklepach i punktach usługowych.

W wielu krajach posiadacze ISIC otrzymują zniżki na towary lub usługi, które nie zostały objęte oficjalną umową, ponieważ wiele instytucji traktuje legitymację ISIC jak lokalną legitymację studencką.

POTWIERDZA STATUS STUDENTA!

ISIC objęty patronatem UNESCO, został wprowadzony w 1968 r. w celu stworzenia jednolitego dokumentu identyfikacyjnego dla uczniów i studentów na całym świecie. Co roku korzysta z niego około 5 milionów osób z ponad 100 krajów na całym świecie. Wiele instytucji akademickich zaadoptowało ISIC jako legitymację studencką swojej uczelni.

WYROBIENIE PLASTIKOWEJ KARTY

Aby wyrobić kartę plastikową należy wejść na stronę isic.pl następnie najechać na napis na żółtym tle „ wyrób kartę”  i kliknąć w rozszerzenia- pierwsze od góry.

Pod linkiem znajduje się bezpośredni link do formularza, w którym po uzupełnieniu należy zaznaczyć opcję „karta plastikowa”. Wyrobienie plastikowej karty jest darmowe. Jedyny koszt, to opłata przesyłki krajowej – 8,90 zł.

Studenci mogą wyrobić plastikowe karty dopiero po wprowadzeniu ich danych do systemu (około tygodnia od dokonania wpłaty w dziekanacie).