„Szlachetna Paczka''

Szanowni Państwo,
 
Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland Oddział Olsztyn, chcąc pomóc w przygotowaniu prezentów świątecznych dla mieszkańców Olsztyna, którzy w te Święta znaleźli się w trudnej sytuacji materialnej, bierze udział w corocznie organizowanym programie społecznym „Szlachetna Paczka''. W poprzednich latach dzięki chęci pomocy i zaangażowaniu całego naszego Wydziału udało się wywołać uśmiech na twarzach wielu rodzin, dostarczając im niezbędną pomoc w postaci artykułów niezbędnych do spędzenia Świąt w godnych warunkach.
 
W tym roku podjęliśmy się pomocy samotnej mamie, Pani Joannie i jej kilkuletniemu synkowi, Dominikowi. Byłoby nam niezmiernie miło, gdyby zdecydowali się Państwo wziąć udział w akcji. Można to zrobić na dwa sposoby:
- wybierając dowolny produkt z listy potrzeb Rodziny, następnie wypełniając formularz i kupując wybrany przedmiot,
- wpłacając środki przez system Dotpay, które przeznaczylibyśmy na zakup brakujących artykułów z listy potrzeb do skompletowania paczki.
 
Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu i sprawienia, aby te Święta były powodem do radości dla wszystkich, bez względu na sytuację materialną. 
 
Jeśli byliby Państwo chętni na przekazanie któregoś z produktów z listy potrzeb Rodziny, proszę o kontakt mejlowy lub telefoniczny, aby zorganizować odebranie danego przedmiotu.
 
Załączam link do opisu historii Rodziny: 
 
Link do pliku z potrzebami Rodziny:
 
Link do formularza zgłoszeniowego:
 
Linki do zbiórki:
100 zł:

 

Z wyrazami szacunku

Katarzyna Przybyszewska

Koordynator Lokalny Projektu „Szlachetna Paczka'' 

Numer telefonu: 539 948 929, kasia.m.przybyszewska@gmail.com