Summer International Radiology Course

 

Summer International Radiology Course

 

Summer International Radiology Course to wydarzenie objęte patronatem honorowym przez Dziekana Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego Pana prof. dr. hab. Jacka Wysockiego, Centrum Medyczne HCP- Szpital im. Jana Pawła II w Poznaniu, a patronatem merytorycznym przez Pana prof. dr. hab. Roberta Juszkata.

Wydarzenie zostanie zorganizowane w Poznaniu w terminie od 19.07.2020r. do 25.07.2020r.

W ramach tej letniej szkoły oferujemy 50 wyróżniającym się studentom medycyny z Polski i zagranicy wyjątkowy 7-dniowy program naukowo-integracyjny. Dajemy możliwość zdobycia wiedzy z zakresu multidyscyplinarnego podejścia do radiologii, zdobycia praktycznych umiejętności z zakresu radiologii oraz zaznajomienie studentów z nowymi technologiami w procedurach diagnostycznych.

W ramach naszego kursu studenci medycyny z całego świata będą mogli zaznajomić się z podstawami teoretycznymi i praktycznymi ultrasonografii, rentgenografii, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego, czy chociażby radiologii interwencyjnej.Summer International Radiology Course to przedsięwzięcie zapoczątkowane przez studentów Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, w obecnym kształcie zrzeszające studentów z całej Polski. Summer International Radiology Course umożliwia nie tylko nawiązanie współpracy między studentami kierunków medycznych z całej Polski i zagranicy ale także promocję Uczelni.

Link do strony naszego kursu: www.summerinternationalradiologycourse.com