Pomoc Materialna - ważne informacje

pomoc materialna WL UWM

Ważna informacja dla Studentów ubiegających się o pomoc  materialną w bieżącym roku akademickim.

W roku akademickim 2020/2021 został przedłużony termin składania wniosków o pomoc materialną. Dokumenty można składać do

30 października 2020 r.

Drodzy Studenci:

Ze względu na ograniczenia jakie narzuca na nas sytuacja epidemiczna, w trosce o bezpieczeństwo Studentów jak i pracowników Dziekanatu Wydziału Lekarskiego, informujemy, że wnioski o świadczenia będzie można składać po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Umawianie wizyt następuje TYLKO I WYŁĄCZNIE za pośrednictwem systemu USOSweb, w zakładce DLA STUDENTÓW,  w pozycji menu SPOTKANIA.

Liczba spotkań w jednym dniu jest ograniczona i decydować będzie kolejność zgłoszeń. Spotkanie na dany dzień można będzie umawiać w dniu poprzednim.

Osoby, które nie umówią wcześniej spotkania, z przyczyn organizacyjnych, mogą zostać nie obsłużone.

Jednocześnie przypominamy o zachowaniu standardów ochrony osobistej podczas wizyt w Dziekanacie, tzn. noszenie maseczek, zachowanie dystansu, dezynfekcja rąk, własny długopis.

Uwaga!!!

Studenci, którzy już składali wnioski o stypendium w poprzednich latach i nie mają wątpliwości, że wniosek jest prawidłowo wypełniony i kompletny mogą wysłać dokumenty pocztą.