Kortowskie Targi Pracy, Staży, Praktyk i Wolontariatu

Halo Studenci, Absolwenci i osoby poszukujące nowych wyzwań!

Centrum Współpracy z Otoczeniem Społeczno-Gospodarczym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego organizuje 10 maja Kortowskie Targi Pracy, Staży, Praktyk i Wolontariatu. Wydarzenie skierowane jest do studentów i absolwentów uczelni i ma ułatwić im kontakt z potencjalnymi pracodawcami.

Już 10 maja w Bibliotece Uniwersyteckiej odbędą się Targi Pracy UWM - poznajcie firmy z którymi będziecie mieli okazję się widzieć!

Co tam znajdziecie poza spotkaniami z firmami poszukującymi pracowników?

• 10:30-11:30, w sali 116, Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego przedstawi Wam „Jak napisać CV, aby dostać wymarzoną pracę, jak się przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej?"
  • 11:00-11:30 Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Olsztynie przedstawi pokaz samoobrony na parterze Biblioteki Uniwersyteckiej
  • 11:00-12:00, w sali 104, Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie przeprowadzi indywidualne rozmowy o pracy w policji
  • 12:00-13:00, sala 116 - Citi Solutions Center, Citi Handlowy, opowie więcej o pracy u siebie podczas spotkania „Kariera w banku nie tylko dla ekonomisty"
  • 12:30 -13:30, w sali 104, Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Olsztynie rozprawi się z zawiłościami - „ZUS dla studenta - umowa o pracę czy własna działalność"

️TARGI PRACY UWM W OLSZTYNIE 10.05.2023

Czy wiesz:

•  jak napisać CV, żeby zdobyć wymarzoną pracę?
  •  jak znaleźć praktyki, staż wakacyjny w renomowanych firmach?
  •  jak wykorzystać szansę na dobrą pracę tuż po studiach?
  •  a może chcesz zmienić obecną pracę i podnieść własne kwalifikacje zawodowe?

Przyjdź na Targi Pracy UWM już 10 maja i wykorzystaj swoją szansę - przyspiesz rozwój kariery!!!!

Czekają na Ciebie specjaliści z różnych obszarów rynku pracy, między innymi: coach, doradca zawodowy, rekruter.

Skonsultujesz swoje CV, pozyskasz oferty pracy/praktyk/staży, porozmawiasz z przedstawicielami firm i instytucji.

Gdzie? Biblioteka Uniwersytecka UWM ul. M. Oczapowskiego 12B

Bądźcie z nami!! Będziemy informować o atrakcjach na bieżąco!!

Z kim jeszcze można porozmawiać w trakcie Targów Pracy? Do dyspozycji studentów i absolwentów będą między innymi coach, doradca zawodowy, rekruter.

Udział jest bezpłatny. Informacje o targach na stronie wydarzenia.