Gra o Karierę 2023

Szanowni Państwo,

informujemy, że w dniach 6-10 marca 2023 Biura Karier w całej Polsce organizują warsztaty, szkolenia, konferencje i inne wydarzenia pod wspólnym szyldem "Gra o karierę – Biuro Karier dla Ciebie" pod patronatem Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP oraz Przewodniczącego KRASP!

Hasłem przewodnim tegorocznej „Gry o Karierę” jest Etat czy własna firma – wybierz swoją drogę kariery.

Jak co roku Biuro Karier UWM bierze udział w projekcie “Grę o karierę” i zaprasza na spotkanie online ze specjalistką p. Natą Juchniewicz z Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego.

Tytuł spotkania: Własna firma? –  Możliwości wsparcia z Funduszy Europejskich w tym na szkolenia operatora drona i inne.

Zarezerwuj sobie czas 7 marca 2023 w godz. 10:00 – 11:00.
Rejestracja: 
https://forms.office.com/e/RRUZeyPQrs

Prowadząca: p. Nata Juchniewicz  - prywatnie pasjonatka podróży motocyklem i podróży w ogóle, właścicielka dwóch kotów, zawodowo- pracownik Urzędu Marszałkowskiego, specjalista ds. funduszy europejskich. O swojej pracy mówi, że pomaga realizować ludziom ich pomysły i spełniać marzenia oraz rozwijać Warmię i Mazury.

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) należy do struktur Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie. Klientem Punktu może być w zasadzie każdy: osoba fizyczna (student), przedsiębiorca, stowarzyszenie, fundacja, instytucja publiczna, wspólnoty. Pomagamy znaleźć dofinansowanie ze środków unijnych w zależności od pomysłu klienta, organizujemy spotkania informacyjne dla osób zainteresowanych pozyskaniem środków unijnych, edukujemy młodzież szkolną i studentów, organizujemy tzw. „Mobilne Punkty Informacyjne", podczas których społeczność lokalna ma łatwiejszy dostęp do naszych usług, a także uczestniczymy w różnego rodzaju wydarzeniach/eventach na terenie całego województwa promując nasze usługi.

Ponadto codziennie w godzinach 12:00 -13:00 będzie organizowane jedno wydarzenie we współpracy Biur Karier z różnych uczelni/regionów/województw. Od poniedziałku do piątku odbędzie się 5 wydarzeń (codziennie po jednym) w formie online:

  • 6 marca 2023 r. (poniedziałek) – Komunikacja jako kluczowa kompetencja w projektowaniu ścieżki kariery;
  • 7 marca 2023 r. (wtorek) – Pozyskiwanie funduszy na rozpoczęcie działalności gospodarczej;
  • 8 marca 2023 r. (środa) – Wszystko, co musisz wiedzieć o działalności gospodarczej w 2023 roku;
  • 9 marca 2023 r. (czwartek) – Czy roboty zabiorą nam pracę? Trendy i kierunki zmian na rynku pracy;
  • 10 marca 2023 r. (piątek) – Etat – czy własna firma, co wybrać w dzisiejszych czasach? – debata.

Pozostałe wydarzenia (konsultacje, warsztaty, itd.) będą realizowane w innych godzinach.

Pełna oferta wydarzeń: https://graokariere.usz.edu.pl/wydarzenia-2023/