Dyplomatorium Kierunku Lekarskiego 2017

Za nami kolejny historyczny moment dla Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. W dniu 16 grudnia 2017 roku o godzinie 11:00 po raz pierwszy w Auli Centrum Symulacji Medycznych odbyła się Uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów wyższych Absolwentom Kierunku Lekarskiego.

Tegoroczną ceremonię rozpoczął Dziekan Wydziału Lekarskiego prof. dr hab. n. med. Andrzej Rynkiewicz wygłaszając okolicznościowe przemówienie.

Wyróżnienia otrzymali najlepsi studenci.

- za uzyskanie najwyższego wyniku z całego toku studiów:

I miejsce – Anna Piotrowska

II miejsce – Maria Rakowska

III miejsce – Rafał Hulak

- za najlepszy wynik Lekarskiego Egzaminu Końcowego – Rafał Hulak.

Wystąpienia okolicznościowe wygłosili: Wojewoda Artur Chojecki, Prezydent Miasta Piotr Grzymowicz, w imieniu Marszałka – Dyrektor Departamentu Zdrowia Ryszard Wasiński oraz Prorektor prof. dr hab. n. med. Wojciech Maksymowicz.

Przemówienie okolicznościowe wygłosił również przedstawiciel absolwentów – Jacek Żelazowski.

Ceremonię uświetniły wystąpienia Chóru Akademickiego im Prof. Wawrzyczka pod dyrekcją Bogusława Palińskiego.

Serdecznie dziękujemy za udział w uroczystości.

Absolwentom życzymy wielu sukcesów w życiu zawodowym!