Dyplomatorium Kierunków Pielęgniarstwo, Dietetyka i Ratownictwo Medyczne roku akademickiego 2015/2016

Dnia 02.02.2017 roku na Wydziale Nauk Medycznych miała miejsce Uroczystość wręczania dyplomów ukończenia studiów wyższych absolwentom kierunków Dietetyka - studia stacjonarne pierwszego stopnia, Pielęgniarstwo - studia stacjonarne pierwszego i drugiego stopnia oraz studia niestacjonarne drugiego stopnia, a także Ratownictwo medyczne - studia stacjonarne pierwszego stopnia i studia niestacjonarne pierwszego stopnia. W roku akademickim 2015/2016 studia ukończyło 143 absolwentów, natomiast podczas uroczystego Dyplomatorium swoje dyplomy odebrało łącznie 60 osób. Wszystkim przybyłym gościom serdecznie dziękujemy. Gratulujemy naszym absolwentom, a w szczególności:

za bardzo dobre wyniki w nauce:

• mgr Grażynie Obrębskiej z kierunku pielęgniarstwo
  • mgr Dianie Maniak z kierunku pielęgniarstwo
  • lic. Natalii Borkowskiej z kierunku pielęgniarstwo
  • lic. Wioletcie Dobkowskiej z kierunku dietetyka
  • lic. Annie Pielaszkiewicz z kierunku ratownictwo medyczne
  • lic. Kamilowi Rodko z kierunku ratownictwo medyczne

za wyróżnioną pracę magisterską:

• mgr Joannie Olewińskiej z kierunku pielęgniarstwo
  • mgr Sylwii Mederskiej z kierunku pielęgniarstwo
  • mgr Emilii Pierzchale z kierunku pielęgniarstwo

za pracę w samorządzie studenckim:

• lic. Stanisławowi Orzechowskiemu z kierunku pielęgniarstwo

Podczas uroczystości dodatkową nagrodę za współpracę w zakresie organizowania kształcenia w placówkach medycznych studentom ufundował Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie. Wyróżnienia otrzymali:

• mgr Joanna Olewińska z kierunku pielęgniarstwo
  • mgr Joanna Kozłowska z kierunku pielęgniarstwo