Belfer UWM 2021- Etap finałowy

Szanowni Państwo,

12 stycznia o godzinie 8:00 rozpoczyna się ostatni, międzywydziałowy etap plebiscytu.

Tegoroczną reprezentantką naszego Wydziału w Plebiscycie „Belfer UWM 2021” jest Pani dr n. med. Małgorzata Stompór, która przez najbliższy tydzień walczyć będzie o tytuł najlepszego nauczyciela akademickiego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Wierzymy, że dzięki zaangażowaniu całej społeczności Wydziału Lekarskiego uda nam się stanąć na podium podczas tegorocznej edycji konkursu, dlatego serdecznie zachęcamy do codziennego oddawania głosów na Panią Doktor za pośrednictwem aplikacji internetowej.

W poniższym odnośniku znajduje się panel do głosowania. Swoje głosy można oddawać raz dziennie przez cały tydzień do 19 stycznia, godziny 15:00:

W imieniu Rady Wydziałowej Samorządu WL bardzo dziękuję za Państwa zaangażowanie i zachęcam do regularnego oddawania głosów.

Z wyrazami szacunku,

Jakub Wrocławski