Pracownik inżynieryjno-techniczny - laborant na cały etat

Pracownik inżynieryjno-techniczny - laborant na cały etat - UWM Wydział Lekarski

w projekcie międzynarodowym pt. „Monitorowana w MRI transplantacja ludzkich progenitorów glejowych umieszczonych na nośnikach hydrożelowych do kanału kręgowego zwierząt w celu leczenia stwardnienia zanikowego bocznego” - akronim NanoTech4ALSw ramach umowy nr 12/EuroNanoMed/2016 współfinansowany ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Wymagania:

  • tytuł magistra biologii/ biotechnologii lub pokrewny,
  • kwalifikacje i predyspozycje do pracy naukowo-badawczej,
  • biegła znajomość obszaru układu nerwowego,
  • doświadczenie w pracy ze zwierzętami oraz materiałem zwierzęcym,
  • doświadczenie w prowadzeniu hodowli komórek i tkanek in vitro,
  • znajomość metod histologicznych i obrazowania komórek i tkanek,
  • znajomość metod biologii molekularnej,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w ramach projektów o zasięgu krajowym i zagranicznym,
  • dorobek naukowy i organizacyjny z zakresu medycyny lub weterynarii,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:

  • asystowanie i przeprowadzanie procedur chirurgicznych w celu wytworzenia modeli chorób u świni domowej,
  • izolacja i hodowla komórek in vitro,
  • przygotowywanie kompozytów komórek i biomateriałów do przeszczepów w różnych modelach chorób u świni domowej,
  • organizacja pracy laboratorium,
  • oraz inne obowiązki wynikające z charakteru pracy.

Oferujemy:

- cały etat

- pracę w zespole w miłej atmosferze

- możliwość rozwoju i poznawania nowych metod badawczych

CV prosimy składać drogą elektroniczną na adres: iwona.galewska@uwm.edu.pl do 07.05.2018 r.

Wykaz wymaganych dokumentów:

  • CV uwzględniające dotychczasowe osiągnięcia naukowe

Prosimy o dołączenie oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).