Konkurs na 2 stanowiska instruktora symulacji medycznej

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

ogłasza konkurs na 2 stanowiska instruktora symulacji medycznej – pełny etat

Oferta dotyczy zatrudnienia w ramach projektu pt. „Program rozwojowy Wydziału Nauk Medycznych UWM w Olsztynie” realizowanego w latach 2016-2023. Wynagrodzenie współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Opis stanowiska
1. Umowa na okres próbny, następnie na czas określony do dnia 30 czerwca 2023 r.
2. Praca zgodnie z harmonogramem z uwzględnieniem obowiązujących przepisów prawa pracy i innych aktów normatywnych.
3. Główne zadania:
• zapewnienie wsparcia merytorycznego oraz technicznego w prowadzeniu zajęć symulacyjnych na kierunku lekarskim/pielęgniarstwo;
• nadzór nad maksymalnym wykorzystaniem potencjału sprzętu dostępnego w salach symulacji;
• nadzór nad utrzymaniem prawidłowego obciążenia sal symulacji i pozostałych sal dydaktycznych oraz współpraca w tym zakresie z prowadzącymi zajęcia i władzami Wydziału Lekarskiego i Wydziału Nauk o Zdrowiu;
• dokumentowanie realizowanych zajęć w salach Centrum Symulacji Medycznej (listy obecności, nagrania z zajęć, dokumentacja fotograficzna) oraz archiwizowanie zgromadzonych materiałów na potrzeby rozliczenia i kontroli projektu pt. „Program rozwojowy Wydziału Nauk Medycznych UWM w Olsztynie”;
• wykonywanie zadań związanych z prowadzeniem ewidencji majątki ZDiSM Collegium Medicum z Centrum Symulacji Medycznej pod nadzorem Kierownika Projektu;
• przygotowanie adekwatnego do zaplanowanych zajęć sprzętu w salach symulacyjnych, pomoc w przygotowaniu zajęć opartych o scenariusze kliniczne (charakteryzacja pacjenta/fantoma);
• pomoc w zakresie technicznej obsługi sprzętu komputerowego, audio-video oraz symulatorów;
• uczestniczenie w zajęciach klinicznych z udziałem symulacji, ich monitorowanie oraz analiza prowadzenia scenariuszy i debriefingu;
• wsparcie wykładowców w przygotowaniu scenariuszy zajęć w CSM
• udzielanie informacji zwrotnej prowadzącym zajęcia w Centrum Symulacji Medycznej;
• doskonalenie procesu dydaktycznego z wykorzystaniem symulacji medycznej;
• tworzenie planów rozwojowych związanych z wykorzystaniem Centrum Symulacji Medycznej;
• pomoc w przygotowywaniu dokumentacji przetargowej, w tym opisów przedmiotów zamówienia związanych z potrzebami Centrum Symulacji Medycznej;
• prace w komisjach przetargowych i komisjach odbioru przedmiotów zamówienia;
• udział w zaplanowanych szkoleniach;
• dbałość o mienie ZDiSM CM z CSM.

Wymagania
1. Wykształcenie wyższe o profilu medycznym, informatycznym lub pokrewnym oraz co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe.
2. Umiejętność obsługi sprzętu komputerowego i elektronicznego.
3. Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
4. Umiejętność pracy w zespole.
5. Doskonała organizacja pracy własnej, odpowiedzialność, dokładność.
6. Chęć stałego podnoszenia swoich kwalifikacji.
7. Gotowość do podpisania deklaracji dotyczącej łącznego zaangażowania zawodowego w realizację wszystkich projektów finansowanych z funduszy strukturalnych i Funduszu Spójności oraz innych źródeł finansowych w trakcie trwania umowy w wymiarze nieprzekraczającym 276 godzin miesięcznie.

Wymagane dokumenty i oświadczenia
1. CV i list motywacyjny.
2. Kwestionariusz osobowy dostępny na stronie UWM: http://bip.uwm.edu.pl/node/969
3. Kopie dokumentów potwierdzające wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe.
4. Kopie certyfikatów/zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach oraz innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje.
5. Podpisane własnoręcznie oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 922).

Miejsce i termin składania dokumentów
Dokumenty należy składać w zamkniętych kopertach z imieniem, nazwiskiem, adresem zamieszkania, numerem telefonu kontaktowego kandydata oraz adnotacją na kopercie „Konkurs na stanowisko instruktora symulacji medycznej”, w Centrum Innowacji i Transferu Technologii, ul. R. Prawocheńskiego 9, 10-720 Olsztyn, w terminie do dnia 25.05.2018 r. do godz. 15.00. O terminie zgłoszenia decyduje data doręczenia dokumentów do Centrum.

Inne informacje
• Oferty, które nie spełniają wymogów formalnych, niekompletne oraz złożone po terminie nie będą rozpatrywane.
• Złożone dokumenty nie będą zwracane.
• Zakwalifikowani kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie i miejscu rozmowy kwalifikacyjnej.
• Uczelnia zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.