Międzynarodowa Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa Rehabilitacja Wczoraj-Dziś-Jutro 19-20 października 2018 r. Hotel Krasicki, Lidzbark Warmiński

Szanowni Studenci

Przedmiot Zintegrowane nauczanie problemowe odbędzie się z podziałem na grupy w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie oraz Uniwersyteckim Szpitalu Kliniczym.

Student zobowiązany jest przebywać na terenie szpitala w zmiennym, profesjonalnym obuwiu medycznym, w czystym, białym, zapiętym i niepogniecionym fartuchu lekarskim oraz powinien posiadać identyfikator. 2. Ze względów epidemiologicznych wymaga się, by studenci nie nosili biżuterii oraz nie mieli pomalowanych paznokci. 3. Na zajęciach odbywających się w Szpitalu i poza Szpitalem, student zobowiązany jest do pozostawienia okrycia wierzchniego w szatni.

SZANOWNI PAŃSTWO

Z okzaji 10- lecia Katedry i Kliniki Rehabilitacji odbędzie się

Międzynarodowa Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa

Rehabilitacja Wczoraj-Dziś-Jutro

19-20 października 2018 r.

Hotel Krasicki, Lidzbark Warmiński

www.konferencja.rin.olsztyn.pl

Szanowni Studenci

I roku kierunku lekarskiego

Zajęcia z przedmiotu Zintegrowane Nauczanie Problemowe odbywają się wg planu z podziałem na grupy w Klinice Rehabilitacji w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie oraz w Oddziale Rehabilitacji Ogólnoustrojowej i Neurologicznej  Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego.

Student zobowiazany jest przebywać na terenie szpitala w zmiennym, profesjonalnym obuwiu medycznym, w czystym, białym, zapiętym i niepogniecionym fartuchu lekarskim oraz powinien posiadać identyfikator.

Szatnia w Szpitalu Dzięcięcym znajduje się w holu budynku D1 (wejście od strony ul. Dworcowej). Przy pobraniu klucza do szafki należy wpisać się na listę oraz zostawić legitymację studencką. Po zakończeniu zajęć klucz należy oddać i odebrać legitymację.

Studenci, którzy mają zajęcia z dr Piotrem Siwikiem w Szpitalu Uniwersyteckim mają udać się  na Oddział do prowadzącego, który wskaże Państwu szatnię.