"Nowości w rehabilitacji" - konferencja

Katedra Neurologii i Neurochirurgii UWM, Katedra Anatomii UWM iUniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie zapraszają na konferencję „Nowości w rehabilitacji” w dniu 27.01.2016 w godz. 13:00­-14:30 w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Olsztynie ul.Warszawska 30 w auli im. Prof. Wojciecha Rowińskiego (III piętro nowy budynek szpitala)

1.Nowe techniki reedukacji chodu Chodzik THERA­Trainer THERA­Trainer balo z systemem biofeedback. Terapia grupowa z wykorzystaniem rotorów THERA­Trainer tigo.

dr n. med. Łukasz Sielski­ kierownik Centrum Rehabilitacji Wielospecjalistycznego Szpitala

Miejskiego im. Emila Warmińskiego w Bydgoszczy.

2. Zastosowanie EEG Biofeedback Digi Track w rehabilitacji. mgr Dorota Mroczkowska, dr

n. med. Joanna Białkowska. Pracownia Rehabilitacji Zaburzeń Funkcji Behawioralno-poznawczych UWM.

3. Dyskusja.

Spotkanie będzie składało się z dwóch części ­ teoretycznej i warsztatowej.

Dziekan Wydziału Nauk Medycznych UWM

Prof. dr hab. n med. Wojciech Maksymowicz